GLAMOUR Distribution.SK

Výhradný distribútor luxusnej, prémiovej a lifestylovej kozmetiky na Slovensku

SR EN

AKTUÁLNE

Zmena názvu a sídla spoločnosti

Spoločnosť Prestige Products Slovensko, s. r. o. k 12. 10. 2017 zmenila názov a sídlo spoločnosti, a tým aj korešpondenčnú a fakturačnú adresu.

Nová adresa je:
GLAMOUR Distribution.SK, s.r.o.
Sládkovičova 45
974 05 Banská Bystrica

Všetky ostatné identifikačné údaje spoločnosti zostávajú bez zmeny!Rozšírenie portfólia

Eisenberg Paris

EISENBERG Paris
Inšpirovaná vedou a prírodou, značka ponúka vysoko pokrokovú pleťovú starostlivosť a odkrýva pravú expertízu v oblasti omladzovania pre vyzdvihnutie každej ženy a každého muža. V predaji od októbra 2017.


Alma K

Alma K
Tvorená s láskou k prírode a so zameraním na kvalitu je Alma K obľúbená u zákazníkov na celom svete a od 1.8.2017 vďaka našej spoločnosti nájdete aj našom trhu.


Teaology

Teaology
Spoločnosť Prestige Products Slovensko predstavuje taliansku značku Teaology zrodenú z lásky k čaju, kráse a inovácii - komplexnú radu prípravkov vyvinutú na báze blahodarných vlastností 4 rôznych typov čaju, po prvý raz v oblasti kozmetiky bez použitia vody. V predaji od 1.5.2017.


Tabac GMC

Tabac GMC
Nová značka zavádzajúca nové štandardy vo svete mužskej starostlivosti o pokožku. Svieža dynamická vôňa a kompletná kozmetická starostlivosť podčiarkujú udržiavaný vzhľad moderného gentlemana. V predaji od 1.3.2017.


Britney Spears

Britney Spears
Britney Spears sa do sveta vôní zaradila pred viac ako 10 rokmi a teší sa veľkej obľube u dám v každom veku. V predaji od 1.3.2017.


Ariana Grande

Ariana Grande
Spoločnosť Prestige Products Slovensko exkluzívne uvádza na trh nové vône medzinárodne uznávanej umelkyne a superstar Ariany Grande. V predaji od 1.9.2016.


Monaco Parfums

Monaco Parfums
Monako, viac ako legenda. Premiérové vône svetovo najznámejšieho a očarujúceho kniežatstva prináša na trh spoločnosť Prestige Products Slovensko od 1.9.2016.